banlangen keli - keli/rozpustné pokroutky
Související produkty
Detailní popis produktu
Přípravek obsahuje kořen borytu. V Číně se užívá mnoho prostředků a přípravků, jejichž použití a způsob přípravy nejsou u nás zatím zcela běžné. Jedním z nich jsou i pokroutky. Nelze je konzumovat jako základní potravinu, ale pouze jako doplňky stravy.
Doporučené dávkování: Půl obsahu sáčku rozpusťte 1× denně v teplé vodě. Získaný odvar se pije během dne na lačno mezi jídly. Užívá se půl sáčku denně. Doporučená délka dávkování je dva měsíce. Při uvedeném dávkování vystačí balení přibližně na deset dní.
U popisů bylinných doplňků stravy bohužel nenaleznete podrobnosti týkající se případných možností jejich podpůrného využití v rámci celostních přístupů k podpoře organismu. Prodejcům sdělování těchto informací vícenásobně zakazuje nejen unijní, ale i česká legislativa, aniž by však pro poučení a blaho občanů zabezpečila náhradní informační kanál. Nezbývá nám, než Vás odkázat na jiné zdroje, jako jsou např. specializovaní výživoví poradci, knihy, časopisy, databáze vědeckých článků a důvěryhodné stránky na internetu.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
O nás
Náš život je spojen s tradiční čínskou medicínou (TČM) a jsme tu pro to, abychom vám pomohli propojit ten váš. Dovážíme a prodáváme bylinné doplňky stravy, houbovou výživu a akupunkturní a masážní pomůcky, sortiment doplňujeme tématickými knihami a zdravými a BIO potravinami, pořádáme vzdělávací kurzy.
20 letnepřetržité činnosti
Výhradnídovozce bylinných prostředků Sinecura, Giovanni Maciocia a houbové výživy MRL
Kvalitavlastní mechanismy kontroly kvality
Podporujemevzdělávání terapeutů a veřejnosti, která má o TČM zájem
Respektujemea chráníme bylinnou sílu čínské tradice
Historie
Pod ochranou draka jsme tu pro vás již od roku 2001
Rozvoj čínské medicíny v Česku a na Slovensku započal už pár let před Sametovou revolucí, v obří míře za něj vděčíme MUDr. Ludmile Bendové a její intuici, srdečnosti a lidumilnosti dále podpořených jejím nakažlivým nadšením i neuvěřitelnou vytrvalostí. Po založení 1. školy tradiční čínské medicíny – TČM začalo být během krátké doby zjevné, že čínskou medicínu nepůjde dělat bez bylin a akupunkturních jehel.
A tak Lída zapojila svého manžela Ing. Romana Bendu.
Ten vše potřebné dovážel nejdříve jako živnostník, který si k ruce vzal už v průběhu 90. let na nejrůznější činnosti tehdejší mládež: Jiřího Bendu a Karla Šimonovského. Roman svoje podnikání v červenci 2001 transformoval do nově vzniklého PRAGONu a před několika lety nakonec i svým mladším kolegům plně přenechal.
Ve skutečnosti tak máme za sebou 30 let kontinuální každodenní činnosti.